חמש סיבות מעולות לרכוש מתקן מים לשומרי שבת

כל משפחה שומרת מסורת, רגילה מאז ומעולם בימי שישי לסדר יום צפוף ומלא משימות, כדי שיוכלו בני הבית לקבל את השבת מוכנים ורגועים. יש כל כך הרבה אור ושלווה בשבת, שהבחירה לשמור שבת היא אחת מההנאות הגדולות של אוכלוסיית שומרי המסורת, בעיקר בגלל שאנחנו חיים בעולם מודרני עמוס בטכנולוגיות. יחד עם זאת, ישנן כמה טכנולוגיות שהופכות את חווית השבת והחג המודרנית לנוחה הרבה יותר. בין שמדובר על רכישת שעון שבת או שימוש במערכות אוורור לימים החמים. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לאפשר לכל בני הבית להנות ממים טריים ואיכותיים, גם בשבת, מיני בר מים כשר לשבת לשומרי מסורת הוא המוצר המושלם שלכם.

משנים אורחות חיים – בר מים לשומרי המסורת

וכדי לעזור לכם להבין עד כמה בר מים לשומרי שבת יכול להפוך את החיים שלכם לנוחים ואיכותיים הרבה יותר, אספנו לכם חמש סיבות שאתם ממש רוצים לקחת בחשבון:

1. חוויית אירוח מושלמת – כאשר הילדים באים בשבת, הנכסים בשיאם וכל השבט מתכנס לו יחד ליממה של אושר, אתם רוצים לצמצם למינימום את העיסוק באירוח מושלם. במקום להעמיד לפני השבת כמה וכמה מיחמים, לרכוש שש או שבע ששיות של מים ולהתפלל שהמים יספיקו לכם לכל השבת, אתם יכולים לשבת רגל על רגל בסלון ולהנות עם המשפחה שלכם. בר המים לשומרי המסורת יבטיח שבכל שעה של היום והלילה תוכלו לקבל מים חמים וקרים, בכמות הנחוצה לכם, כדי לעבור את השבת בקלות.

2. למטבח נקי ומסודר – על פי רוב, שבת במטבח המסורתי הממוצע היא היום הכי עמוס, שלא נאמר מבולגן. בין הסירים והבישולים, אתם רוצים להעמיד את הפלטה ומלא את התנור, בכל טוב שיספיק לארוחות השונות לאורך השבת. ולכן, השימוש במוצר קבוע למים, מקל על יצירת מטבח מסודר ומייתר את השימוש במיחם לגמרי. כך יהיה לכם מספיק מקום בשיש, לכל צורך שלא יהיה.

3. בלי הכנות מיוחדות – לא עוד ששיות מים, מקום במקרר ובמקפיא, או רכישה של מקררים נוספים לקראת אירוח של שבת חתן או אירוע משפחתי גדול. מתקן מים איכותי יכול לעמוד בקיבולת גדולה מאוד של מים, קרים וחמים כאחד. כל המשפחה תוכל לשבת לכוס קפה של אחר הצהריים, ואתם לא תצטרכו לחשוש שהמים לא יספיקו.

4. זמינות קבועה של מים טריים – מי המיחם הרגיל, אשר יושבים בכלי אטום לאורך שעות ארוכות, יכולים לספוח טעמים ואפילו להזדהם אם חלילה לא ניקיתם טוב את המיחם מבפנים בשימוש האחרון שלכם בו. לעומת זאת, בר מים לשומרי מסורת, מחובר למערכת המים הביתית, בדיוק כמו כל מתקן מים אחר. ולכן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו בכל פעם מחדש, מים טריים וטעימים, שעברו סינון מוקפד.

5. שומרים על אורח החיים הבריא – מים הם מקור החיים, והם חיוניים מאוד לכל מי שרוצה לשמור על אורח חיים בריא. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי יותר ויותר משפחות שומרות מסורת רוצות להשקיע משאבים בחיפוש אחר בר מים שמתאים לשימוש גם בשבת. בר מים כזה מאפשר לכם לשמור על הרגלי שתיית מים, גם אם יש רצף של ימי חג ושבתות.

אתם רק צריכים להחליט – ברי מים שמתאימים לכולם

ואכן, אנו רואים בשנים האחרונות גידול משמעותית בכמות המשפחות הישראליות, על אחת כמה וכמה המשפחות שומרות המסורת, אשר מתעניינות בהתאמת בר מים שיכול לפעול בשבת. בין שמדובר על משפחות גרעיניות, שלא מארחות באופן קבוע ובין אם אתם מארחים על בסיס שבועי את כל הילדים והנכדים שלכם. אתם יכולים למצוא את בר המים המתאים ביותר לצרכים שלכם, בעיצובים שונים ובאיכויות פעולה מגוונות. כמובן, שחשוב לשים לב לתמחור ולמצוא את המוצר שמצליח להעניק לכם חוויה מושלמת, בעלות נוחה לתקציב המשפחתי שלכם. אבל, אל חשש. השוק הישראלי של ימינו מלא במוצרים שיכולים להתאים לכם. אתם רק צריכים לבצע סקר שוק מתאים, כדי לגלות את המפרט הטכני האולטימטיבי לכם, עם העיצוב הכי יפה ונגיש למטבח שלכם. וכך, ברגע אחד, החיים שלכם הופכים להיות קלים הרבה יותר, במיוחד בימי השבת והחגים היהודים.

התחל שיחה
Start a conversation

שלום, איך אפשר לעזור?
Hello, how can I help?

שומרים על בריאות המשפחה עם מיניברים של אפיקים

הצטרפו עוד היום לאלפי לבתים שנהנים ממים נקיים ואכותיים גם בשבתות וחגים

Maintain family health with Afikim minibars

Join thousands of homes today that enjoy clean, quality water even on Saturdays and holidays

   whatsApp

   WhatsApp

   מייל

   Email

   צ׳אט

   Chat

   טלפון

   Call Us