אם בעבר נדרשתם לפנות מקום נכבד מהמטבח שלכם לטובת בר מיים גדול וגבוה במיוחד, הרי לכם שכיום ישנה אפשרות אמיתית ליהנות מכלל היתרונות של בר מיים קטן וקומפקטי אשר יונח על שיש המטבח שלכם כמעט ללא הפרעה כלל. לכן אנשים רבים אשר עד לפני מספר שנים בחרו שלא לעשות שימוש בבר מיים בשל גודלו הפיזי, כיום בוחרים לרכוש בר מיים וליהנות משלל יתרונותיו. 

שינוי פיזי - בר מיים קטן וקומפקטי בעשרות אחוזים בהשוואה לברי המיים השכיחים לפני מספר שנים

מעבר להקטנת ברי המיים בעשרות אחוזים בשנים האחרונות, חל עוד שינוי משמעותי אשר יכול להקל עליכם באופן ניכר את השימוש. עד לפני מספר שנים הייתם צריכים להחליף בקבוקי מים גדולים במיוחד מעת לעת. חילופים אלה אינם פשוטים כלל וגורמים לכל המערכת להפוך מסורבלת הרבה יותר. במידה ותשכחו או שלא תזמינו את בקבוקי המים הגדולים בתזמון הנכון, לא תוכלו לתפעל את בר המיים הגדול אשר תופס מקום רב בדירתכם. לעומת זאת כיום, בשל התקדמות ברי המים בשנים האחרונות, ניתן בקלות רבה למקם את בר המיים הקטן שלכם על שיש המטבח ולחברו למערכת המיים של הדירה. 

חיבור למערכת המים של הדירה שלכם - ללא צורך בהחלפת בקבוקי ענק

חיבור בר המיים למערכת האינסטלציה תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים ללא כל צורך להחליף בקבוקים גדולים וכבדים במיוחד. על כן, רבים אשר עד לפני מספר שנים העדיפו ללכת למכולת השכונתית ולקנות שישיות מים, בוחרים כיום לרכוש בר מיים קומפקטי ואיכותי אשר יבטיח לכם מים מינרלים בכל ימות השנה בלחיצת כפתור בלבד.

יתרונות נוספים ובולטים של בר מיים על פני האפשרות המקבילה של רכישת שישיות מים מהמכולת השכונתית הם: במידה ותבחרו לעשות שימוש בבר מיים לא תידרשו להרים שישיות מיים אחת לשבוע בממוצע. כלומר, חיסכון משמעותי ברמת הנוחות שלכם. מעבר לכך, בחירה בבר מיים תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים ומינרלים בכל העת לעומת לא מעט מצבים בהם אתם שוכחים לרכוש שישיית מים. 

מים קרים, פושרים או רותחים בלחיצת כפתור בלבד 

נוסף על כל זאת, בברי המיים כיום ישנה אפשרות לשתות מים קרים גם בימי הקיץ החמים ללא הגבלה. במידה ואתם עדיין רוכשים שישיות מים, סביר להניח שקרה לא אחת שחזרתם לביתכם לאחר יום עבודה ארוך בימי הקיץ החמים וכל שרציתם זה לשתות כוס מים קרים, לאחר פתיחת המקרר נזכרתם ששכחתם להכניס בקבוק מים למקרר ואין מים קרים. בעזרת שימוש בבר מיים תצליחו לחסוך מעצמכם את הסיטואציה אשר עתידה לחזור כמה פעמים לכל הפחות בכל חודשי הקיץ. בלחיצת כפתור בלבד תקבלו כוס מים קרים.

בר המיים שלכם יחליף את הקומקום ויחסוך לכם דקות ארוכות של המתנה

חשוב להדגיש כי במידה ואתם לא אוהבים מים קרים או מעדיפים מים פושרים בימי החורף הקרים, ישנה אפשרות ללחוץ על מקש שיערבב לכם מעט מים קרים עם מעט מים רותחים וכך תוכלו ליהנות ממים פושרים כפי רצונכם. כלל היתרונות הללו מביאים אנשים רבים כיום לבחור באפשרות זו של בר מיים חדשני עבור דירתם. זכרו, בר המיים בשנים האחרונות שינה את צורתו וגודלו הפיזי כך שכיום תוכלו ליהנות מכלל היתרונות לעיל במכשיר קומפקטי וקטן.

החלפת סננים בכל תקופה - פשוט וקל

עדיין עושים שימוש בקומקום? בר מיים יאפשר לכם לחסוך דקות ארוכות של המתנה עד לרתיחת המים. כפי שציינו לעיל בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בברי המיים השונים וכיום ניתן ליהנות ממים רותחים בלחיצת כפתור תוך מספר שניות בודדות. בחירה זו של בר מיים תאפשר לכם להחליף אף את הקומקום אשר עומד עם השיש במטבח שלכם כך שאפילו מקום נוסף בר המים כמעט ולא יתפוס. בעקבות כלל היתרונות שצויינו לעיל נראה כי חל גידול משמעותי בקרב הציבור אשר בוחרים יותר ויותר בברי המיים בהשוואה לאלטרנטיבה, של רכישת בקבוקים.

חשוב לציין כי במטרה להצליח ליהנות משלל יתרונות ברי המיים הם יצריכו מכם החלפת סננים אחת לתקופה. החלפה זו פשוטה במיוחד ולא תצריך השקעה גדולה כלל. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי על אף הצורך בהחלפות סננים, ברי מיים כוללים יתרונות רבים על פני כל
 

תגיות: