אחד הבעיות הקשות ביותר של שומרי השבת בעולם המודרני היא ההתאמה של אורחות החיים ביום יום, לשבתות ולחגים. על הטלפונים עוד אפשר לוותר, והחיים ללא נסיעות בשבת ממש לא נראים לכם מאתגרים. אך יחד עם זאת, ישנם כמה מוצרים שמקלים ממש על החיים שלנו, ולא ניתן לעשות בהם שימוש בשבתות וימי החג היהודיים. בין המוצרים המבוקשים ביותר הוא בר מים לשבת, שמספק לכם בכל שעות היום מים חמים וקרים, אבל חלילה לא פוגע בקדושת השבת. ואמנם, לקחת מעט יותר זמן, אבל בזכות הטכנולוגיה יותר ויותר מוצרים שכאלה יוצאים לשווקים ומאפשרים ללקוחות שומרי המסורת, להנות ממים איכותיים בכל שעות היממה.


שלושת הסיבות המרכזיות להזמנת בר מים – גם אם אתם שומרים שבת


בהסתכלות רחבה, להשקעה המשפחתית ברכישה של ברי מים לבית יש כמה וכמה יתרונות. ולכן, גם משפחות שומרות שבת בוחרות למצוא פתרונות ולהכניס לבית מוצרי מים מתקדמים. בין היתרונות המשמעותיים ביותר שעולים לתודעה הציבורית בכל הנוגע לתרבות שתיית מים מברים מתקדמים, ניתן לשים לב לשלושה יתרונות מרכזיים:


1.    מינימום השקעה – רכישה חד פעמית של בר מים, או רכישה בתשלומים, מאפשר לכם לצמצם משמעותית את ההוצאות שלכם על מים. נכון, יש צורך לרכוש חלקי חילוף כמו מסנני מים או נורות UV שהופכות את המים שלכם לבריאים יותר. אך בפריסה שנתית העלות נמוכה משמעותית מרכישה חוזרת של ששיות מים.


2.    שומרים על הסביבה – התפיסה הציבורית בשנים האחרונות, בכל הנוגע לשמירה על איכות הסביבה וצמצום השימוש בחומרים לא מתכלים, נותנת את אותותיה גם בעולם המסורתי. ולכן, אם יש לכם אפשרות לצמצם את הרכישה של בקבוקי פלסטיק מזהמים ולעבור למוצר רב פעמי שישרת אתכם לאורך שנים, אתם עוזרים גם למשפחה וגם לסביבה.


3.    הרגלי שתייה בריאים למשפחה – הדרך הכי נגישה ללמד את הילדים שלכם לחיות בצורה מאוזנת ובריאה, מתחילה ברגלי מים איכותיים. כשיש לילדים בר מים מול העיניים, והם יכולים לתפעל אותו לבדם ובקלות, הגישה של כל המשפחה למים מתחילה להשתנות. 

מיני בר נעם שבת
הדרך הקלה להכניס את הבית למשטר בריאותי


נושאי הבריאות, על אחת כמה וכמה בתרבות המשפחתית הישראלית, הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. ולכן, אנו רואים גידול משמעותי בכמות המשפחות שרוצות יכולות לאפשר לעצמן לשנות הרגלי חיים ולבחור באורח חיים בריא יותר. החוק הראשון באורח חיים מאוזן ובריא הוא שתייה קבועה של מים וצמצום החשיפה למשקאות ממותקים. וכשאתם רוצים לשנות הרגלים בצורה כל כך מאסיבית, ההחלטות הראשונות והגדולות הן ההחלטות המשמעותיות ביותר. עם גמלה בליבכם ההחלטה לפתוח יחד בתהליך הורדת משקל, אתם רוצים להזמין בר מים לשומרי שבת שיקל עליכם את ההתמדה בתהליך ההרזיה, גם בתקופות החגים ובימי השבת הקשים ממילא.


בין היתר, מומלץ למקם את בר המים בנקודה נגישה לכל בני הבית, קטנים וגדולים. גישה למים היא הגורם המעודד הראשון לשנות את ההרגלים. אל תחששו להנחיל לילדים הרגלי שתייה, על בסיס אכילה. המשמעות היא, שבכל פעם שכל אחד מבני הבית רוצה לאכול, עליו לגשת לבר המים ולשתות כוס מים. מחקרים מראים כי פעמים רבות, הגוף שלנו מאותת לנו על תחושת רעב, כאשר בפועל מדובר על צמא. אנחנו פשוט לא מרשים נכון את הגוף שלנו, וזו עלולה להיות בעיה שתקשה על תהליך ההרזיה כולו. יש אינספור דרכים להפוך את בר המים שלכם לשימושי, ולכן אתם רוצים להשקיע מחשבה בשילוב בר המים הטוב ביותר, שמתאים למשפחה שלכם.
בחירה במוצר מעולה, עם שירות אדיב


בדיוק כדי לעזור לאוכלוסיית שומרי המסורת בישראל, חברות מים ייעודיות הוציאו לשוק מוצרי איכות בתחום המים, אשר מאפשרים לכם להנות משגרת שתייה קבועה, גם במהלך ימים מיוחדים בשנה. אתם רק צריכים למצוא את הדגם המושלם של בר מים לשומרי שבת, על בסיס ההרגלים שלכם, תדירות הצריכה וההתאמה למערכות לחץ המים בבית. ברגע שיש לכם את המוצר המושלם, תוכלו לבחור את מועד ההתקנה ולהתחיל לקבל שירותים מחברה מנוסה. בהדרגה תראו את השינוי בהרגלי החיים שלכם, ושל הילדים, הופך אתכם לאנשים בריאים, חטובים, מאושרים ובעיקר מרוצים הרבה יותר.
 

תגיות: