לא מעט אנשים כיום בכל רחבי העולם בוחרים לרכוש בר מים ביתי. לפני מספר שנים בודדות ברי המים הביתיים היו גדולים במיוחד והצריכו החלפת בקבוקי מים גדולים וכבדים מאוד. אנשים רבים בחרו לוותר על האפשרות בעקבות גודל בר המים אשר תפס מקום ניכר במטבח וכמובן בשל הצורך להחליף בקבוקי מים גדולים וכבדים במיוחד. אך בשנים האחרונות חלו שינויים רבים המשכיחים את החסרונות הללו. על כן ניתן לראות גידול משמעותי בכמות האנשים אשר בוחרים להכניס לביתם בר מים ביתי. 

הגודל הפיזי של בר המים עבר שינוי משמעותי עם השנים - קטן בעשרות אחוזים! 

השינויים מהשנים האחרונות באים לידי ביטוי בעיקר בגודל הפיזי של ברי המים וכמובן באופן פעולתם. אם עד לפני מסםר שנים בודדות ברי המים היו גדולים וגבוהים במיוחד, הרי לנו שכיום ישנם ברי מים קטנים אותם ניתן למקם על השיש במטבח. נוסף על כך כיום אין כל צורך לרכוש בקבוקי מים מינרלים גדולים וכבדים במיוחד אשר יספיקו לכמה ימים או שבועות, אלא ישנה אפשרות לחבר את בר המים למערכת האינסטלציה שלכם כך שהוא יספק עבורכם מים באופן תמידי ללא בעיה כלל. 

חל גידול בכמות הבוחרים בבר מים ביתי

לכן, ניתן לראות גידול משמעותי בכמות האנשים אשר בוחרים כיום לרכוש בר מים ביתי עבור דירתם. בחירה זו תאפשר לכם ליהנות משלל יתרונות משמעותיים על פני כל אלטרנטיבה אחרת. האפשרות המקבילה בה לא מעט אנשים בוחרים היא לרכוש בקבוקי מים מינרלים מהמכולת השכונתית ליד ביתם. אפשרות זו כוללת מגוון רב של חסרונות הבאים לידי ביטוי בעיקר ברמת הנוחות שלכם.

מוצב על שיש המטבח ללא הפרעה

על כן במידה וגם אתם מעוניינים לרכוש בר מים ביתי וקומפקטי אשר יוצב על השיש במטבח ללא הפרעה כלל, חשוב להכיר את כלל היתרונות של בר מים זה. היתרונות הבולטים ביותר הם: ראשית, ישנם לא מעט מחקרים אשר מוכיחים עלייה משמעותית בכמות המים שבני המשפחה שותים עם בר מים ביתי. עלייה בכמות השתייה בריאה במיוחד ולכן במטרה לשמור על בריאותם של כלל בני הבית, רכישת בר מים ביתי הוא הצעד הנכון ביותר. מעבר לכך, בר המים יבטיח לכם מים נקיים במיוחד בשלל טמפרטורות לבחירה. 

מים קרים בכל שעות היממה

לא אחת קורה שאתם שוכחים להכניס בקבוק מים למקרר ובאמצע יום קיץ חם כאשר אתם כל כך משוועים לכוס מים קרים, אתם מגלים שאין מים במקרר. בחירה נכונה בבר מים ביתי תמנע את אפשרות זו בשל העובדה הפשוטה כי ניתן לספק מים קרים בכל רגע ללא בעיה. חשוב להדגיש ולומר כי במידה ואתם מעוניינים בכוס מים פושרים בימי החורף הקרים, ישנה אפשרות בעזרת לחיצה בלבד לקבל מים ברמת טמפרטורה פושרת בלבד. 

מים רותחים תוך מספר שניות

נוסף על כך, במידה ומתחשק לכם כוס קפה או תה חם, בר מים ידע לספר עבורכם מים רותחים תוך מספר שניות בודדות. בחירה בבר המים תחסוך לכם את ההמתנה לקומקום המים החמים אשר יצריך מכם המתנה של מספר דקות עד רתיחתו. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי בר מים ביתי כולל שלל יתרונות משמעותיים על פני האפשרות המקבילה של קניית בקבוקי מים מהמכולת השכונתית. על כן אנו רואים כיום כמעט בכל בית, בר מים קטן מונח על שיש המטבח כמעט ללא הפרעה כלל. 

חיבור למערכת האינסטלציה הביתית 

חשוב לציין כי כיום אין כל צורך לרכוש בקבוקי מים גדולים אלא בר המים שלכם מחובר למערכת הצנרת בדירה באופן אסתטי לחלוטין. חיבור זה מאפשר חיסכון אדיר של זמן ומאמץ ברכישת בקבוקים גדולים והתקנתם בבר המים הביתי הישן. לכן, במידה ועד היום בחרתם שלא לעשות שימוש באפשרות זו על אף כלל יתרונותיה בגלל הבקבוקים הגדולים שצריך היה לרכוש מעת לעת, חשוב לדעת שכיום הכל נעשה באופן פשוט ונוח הרבה יותר. 

החלפת סנן מעת לעת

מנגד, חשוב לציין כי קיים צורך להחליף סנן מיוחד בבר המים שלכם מעת לעת במטרה לוודא שאתם אכן שותין מים נקיים ומסוננים. החלפת המסנן תצריך מכם את תשלום סמלי ומעט זמן התקנה. אך ללא כל צל של ספק חסרון קטן זה מתבטל אל מול כלל היתרונות הגדולים שיש לבר מים ביתי ואיכותי.


 

תגיות: