אנשים רבים בכל רחבי העולם בוחרים בשנים האחרונות להתקדם למתקן מים ביתי, קומפקטי ונוח על מנת להצליח ליהנות ממים קרים/ חמים/ פושרים בלחיצת כפתור. אם עד לפני מספר שנים נאלצנו לרכוש שישיות מים כבדות כל מספר ימים, הרי לנו שכיון בעזרת מתקני מים משוכללים ומתקדמים אין כל צורך להוביל במאמץ רב שישיות מים מהמכולת השכונתית אל עבר ביתנו. נוסף על כך, מי מאיתנו לא שכח להכניס בקבוק מים למקרר דווקא בימי הקיץ של חודשי יולי אוגוסט? בעזרת מתקני מים מתקדמים תוכלו ליהנות ממים קרים בכל רגע נתון ללא כל צורך בשום פעולה שאנו עלולים לשכוח לבצע.

עלייה משמעותית בקרב משתמשי מתקני המים בשנים האחרונות

יתרונות אלה ועוד גורמים לכך שלא מעט אנשים בכל רחבי העולם מתקדמים בשנים האחרונות למתקני מים נוחים ובריאים במיוחד. מתני המים התחילו את דרכם לפני שנים רבות אך בעבר נידרשתם לפנות לא מעט מקום בדירתכם למתקן מים גדול ומסיבי במיוחד. חיסרון זה גרם לכך שאנשים רבים בחרו להישאר עם שישיות המים בשל חוסר מקום למתקן המים הגדול. 

מתקני המים בעבר אל מול מתקני המים שיש כיום - כל היתרונות של המתקנים החדשניים

מעבר לכך, חלק ממתקני המים הצריכו החלפת בקבוקי ענק של מים מינרלים כל תקופה מסויימת. על מנת להליך את בקבוקי הענק נדרשו כל צרכני מתקני המים הישנים להזמין את חברת המים שתוביל עבורה את הבקבוקים הגדולים. חסרונות אלה הפכו את מתקני המים לבעלי יתרונות בודדים בלבד בהשוואה לרכישת שישיות מים במכולת השכונתית. 

מים קרים, חמים או פושרים בלחיצת כפתור בלבד - כך תהיו בטוחים שלא תשכחו להכניס מים למקרר 

אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים אשר באים לידי ביטוי הן בגודל הפיזי של מתקני המים והן בצורך להחליף בקבוקי ענק על מנת ליהנות משירותם. כיום, ישנם לא מעט דגמים של מתקני מים קומפקטיים ואסתטיים שתוכלו להניח בקלות רבה על שיש המטבח שלכם. מתקני מים אלה יודעים לספק מים קרים/ חמים/ פושרים במגוון אפשרויות מזיגה. יתרון משמעותי זה בהשוואה למתקני המים בעבר הביאו לשינוי משמעותי שמתבטא בעלייה ניכרת של צרכני מתקני המים בכל רחבי העולם. בעזרת מסננים מתקדמים תוכלו ליהנות ממים מסוננים, נקיים ובריאים במיוחד בכל זמן שתרצו.

שותים יותר - זמינות המים בלחיצת כפתור תגרום לכך שנשתה יותר

זמינות המים בטמפרטורה הרצויה בכל רגע נתון גורמת לכך שכל בני הבית שותים הרבה יותר מים במהלך היום. שתייה מרובה של מים משפיעה על בריאותנו באופן ישיר מה שמקנה יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד למתקני המים השונים. הורים רבים בוחרים להכניס מתקני מים לביתם על מנת לעודד את ילדיהם לשתות את כמות המים המומלצת מידי יום. שהמים נגישים ובלחיצת כפתור בלבד ניתן להינות מכוס מים קרים בימי הקיץ החמים או פושרים בימי החורף הקרים, שותים הרבה יותר.

מגוון עשיר של מתקני מים לבחירה בשלל צבעים

מגוון רחב של אפשרויות מתקני מים יאפשרו לכם להתאים מבחינת המראה את מתקן המים המועדף עליכם. מתקני המים החדשניים ביותר מהווים פריט עיצובי במטבח אותו ניתן להתאים לעיצוב הכללי של כל ריהוט הבית במגוון צבעים לבחירה. רבים חוששים לכל נושא המסננים אותם צריך להחליף בתדירות גבוהה. על כן חשוב להבהיר כי אין כל סיבה לחשש, ניתן להחליף את המסננים בקלות רבה לאחר מספר חודשי שימוש ארוכים בהתאם להוראות היצרן. בחודשים הללו תוכלו ליהנות ממים מסוננים, נקיים ובריאים במיוחד.

אין צורך בקומקום - חיסכון מקום וזמן המתנה לרתיחת המים 

אז במידה וגם אתם רוצים ליהנות ממים קרים בלחיצת כפתור, לחסוך את קניית שישיות המים במכולת השכונתית, להבטיח שלא תקלעו שוב למצב בו אין מים במקרר, להגדיל משמעותית את כמות שתיית המין בקרב כלל בני הבית וליהנות מעיצוב קומפקטי ואסצטי במיוחד, חשוב שתדעו שמתקני המים החדשניים כיום יכולים לספק לכם את כל זאת ועוד. בחירה נכונה של מתקן מים מותאם לצרכים שלכם, לגודל המטבח שלכם וכמובן לטעמכם האישי תבטיח לכם מים קרים/ חמים בזמינות תמידית. חשוב לציין שמתקני מים יחסכו את הצורך שלכם בקומקום כך שאמנם תידרשו לפנות מעט מקום עבור מתקני המים הקומפקטיים שישי כיום אך גם תחסכו את מומו של הקומקום שלכם.


 

תגיות: