בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בעולם מתקני המים אשר הביאו לעלייה משמעותית בשיעור הצרכנים. אם בעבר נדרשתם לפנות לא מעט מקום למתקן מים גדול ומסיבי, הרי לכם שכיום ניתן ליהנות ממיני בר קטן, אסתטי וקומפקטי אשר יצליח לספק לכם את מלוא הצרכים. במיני בר חדשני ומתקדם תוכלו ליהנות ממים קרים, חמים או פושרים בהתאם לצרכים שלכם בלחיצת כפתור בלבד. אנשים רבים בוחרים לחסוך מעצמם את רכישת שישיות המים במכולת השכונתית וליהנות ממים קרים בלחיצת כפתור בלבד. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש במיני בר מעוצב וקומפקטי, חשוב שתכירו את מירב היתרונות של מכשיר זה על פני כל אלטרנטיבה אחרת.

מיני בר מעוצב

ראשית, חשוב לדעת שהעיצוב החיצוני של מיני בר עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. באופן כללי כל עולם העיצוב נכנס אל חיינו מה שגורם לכולנו להקפיד הרבה יותר ממה שהקפדנו בעבר על המראה הכללי והאסתטיקה של דירתנו. לכן, כיום תוכלו למצוא מיני בר מים במגוון עשיר של צבעים לבחירה על מנת להבטיח את שילובו הטוב ביותר בדירתכם מבחינה עיצובית. בחירה נכונה של מיני בר מעוצב בצבע המועדף עליכם ותוך התאמה מלאה לקו העיצובי של הדירה תאפשר לכם ליהנות לא רק ממיני בר הכולל אין ספור יתרונות על פני שישיות המים אלא גם בפריט עיצובי של ממש. 

מים בכל טמפרטורה בלחיצת כפתור בלבד

מעבר לפן העיצובי המרשים של ברי המים החדשניים, בחירה באפשרות זו תאפשר לכם ליהנות מכמה וכמה יתרונות גדולים. היתרון הראשון הוא כמובן זמינות מלאה של מים בכל טמפרטורה שתבחרו בלחיצת כפתור בלבד. בשונה מאפשרות רכישת שישיות המים, באפשרות זו של מיני בר המונח על שיש המטבח שלכם אין כל חשש ששכחתם להכניס בקבוק מים למקרר במטרה ליהנות ממים קרים בימי קיץ חמים. כמו כן אין כל חשש שלא שמתם לב מספיק זמן לפני ששישיית המים שלכם נגמרה וכעת אין די מים זמינים לשתיה. בעזרת מיני בר מתקדם וקומפקטי תוכלו להיות בטוחים שתוכלו לשתות כמה כוסות מים שתרצו באיזה טמפרטורה שתרצו ובכל זמן שתרצו.

שתו מים - שמרו על הבריאות!

יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות הוא שתייה מרובה של כל בני הבית. כאשר המים זמינים לנו בלחיצת כפתור ובכל טמפרטורה שנבחר, אנו שותים הרבה יותר. כידוע, הקפדה על שתיית הכמות המומלצת של מים בכל יום משפיעה באופן ישיר על בריאותנו ומנגד, אי שתיית הכמות המומלצת עלולה לסכן את בריאותנו לגרום מגוון תחלואים כמו אבנים בכליות ועוד. לכן במידה ואתם רוצים לסייע לבני הבית שלכם לשתות את כמות המים המומלצת, חשוב לדעת שמיני בר יכול לסייע בכך.

מתאים לכל בית בכל גודל

גם אם אין לכם די מקום במטבח או בכל חלקי הבית, חשוב שתדעו כי כיום יש לא מעט סוגים ודגמים של מיני בר אשר יוכלו להתאים אף לדירה שלכם. ישנם מכשירים קומפקטיים במיוחד שיאפשרו לכם לחסוך בלא מעט מקום בהשוואה לברי המים שהיו שכיחים לפני מספר שנים. נוסף על כך חשוב להדגיש כי בשל העובדה שמיני בר מספק לכם גם מים רותחים בלחיצת כפתור, אין כל צורך בקומקום שלכם. חיסכון מקום הקומקום יכול לאפשר להציב מיני בר ומפטי כמעט בכל דירה. מעבר לחיסכון המקום של הקומקום, מיני בר יחסוך לכם גם את זמן ההמתנה להרתחת המים. על מנת להינות ממים רותחים לא תידרשו להמתין יותר מכמה שניות בודדות.

איכות המים ללא פשרות

מבחינת איכות המים אין כל ספק שברי המים יעשו את העבודה העבודה ביותר. מסננים מתקדמים יאפשרו לכם ליהנות ממים נקיים ואיכותיים במיוחד. אנשים רבים נוטים לחשוש מהמסננים השונים והצורך בהחלפתם אך חשוב להדגיש ולומר כי אין כל סיבה לחשש זה. החלפת המסננים הינה פעולה פשוטה במיוחד ועל פי רוב תיעשה לאחר מספר חודשים ארוכים בהתאם להוראות היצרן של בר המים שלכם. 

מגוון דגמים לבחירה

חשוב להדגיש ולומר כי כיום יש לא מעט דגמים שונים הן בעיצובם, הן בגודלם והן באופן ההפעלה שלהם. ישנם ברי מים העובדים בעזרת לחצנים דיגיטליים לעומת כאלה אשר כוללים לחצנים פשוטים ללא חשמל כלל. כמו כן ישנם ברי מים המגיעים במגוון רחב של צבעים וגדלים לבחירה לעומת אחרים אשר מהם תוכלו לבחור בין מספר מצומצם של צבעים או גדלים. לכן, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון מיני בר מותאם לצרכים שלכם ולגודל הדירה שלכם. בחירה נכונה תאפשר לכם להתאים מיני בר לכל דירה בצורה מושלמת הן מבחינת הגודל והן מבחינת העיצוב הכללי.

תגיות: