X

Style Switcher

Grid
Default: 960px 1200px
Layout
Default: Full width Boxed

מאמרים

You´re here: דף הבית » מאמרים

לקבלת הדיל המתאים עבורך:

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

כלל היתרונות ברכישת בר מים ביתי

לא מעט אנשים כיום בכל רחבי העולם בוחרים לרכוש בר מים ביתי. לפני מספר שנים בודדות ברי המים הביתיים היו גדולים במיוחד והצריכו החלפת בקבוקי מים גדולים וכבדים מאוד. אנשים רבים בחרו לוותר על האפשרות בעקבות גודל בר המים אשר תפס מקום ניכר במטבח וכמובן בשל הצורך להחליף בקבוקי מים גדולים וכבדים במיוחד. אך בשנים האחרונות חלו שינויים רבים המשכיחים את החסרונות הללו.

— הצג את ההמשך

בר מיים - השינויים הגדולים במרוצת השנים

אם בעבר נדרשתם לפנות מקום נכבד מהמטבח שלכם לטובת בר מיים גדול וגבוה במיוחד, הרי לכם שכיום ישנה אפשרות אמיתית ליהנות מכלל היתרונות של בר מיים קטן וקומפקטי אשר יונח על שיש המטבח שלכם כמעט ללא הפרעה כלל. לכן אנשים רבים אשר עד לפני מספר שנים בחרו שלא לעשות שימוש בבר מיים בשל גודלו הפיזי, כיום בוחרים לרכוש בר מיים וליהנות משלל יתרונותיו. 

— הצג את ההמשך

זהירות: מיחמי שבת!

מאות ילדים נכווים מדי שנה ממיחמי שבת, או כפי שהתופעה המצמררת מכונה במחלקות טיפול נמרץ: 'כווית שבת' | פרופסור יוסף חייק, מנהל יחידה לטיפול נמרץ כוויות בבית החולים שיבא', אברהם אוחיון, ראש ענף מוצרי צריכה במכון התקנים, ומהנדס בכיר - מדברים על הסכנה ועל הפתרונות

יהודה שטיין

— הצג את ההמשך

קיץ בריא עם שתיה מרובה

האיחול המסורתי המזדמזם מאדם לרעהו עם קץ ימי הפסח, 'קיץ בריא ושמח' נקשר באחת עם מזג אויר קיצי וחמים המשתרר בארצנו החמה, המאופיינת באקלים ים תיכוני מובהק בו מזדרז הקיץ להפיץ את חומו. שוב ושוב אתם מוצאים את עצמכם ניגשים אל המקרר מחפשים את בקבוק המים הקרים ומגלים שהאחרון שצרך אותו השאירו על השיש להתבשל. 


נועם 1 בר המים המתקדם בישראל היחיד עם פונקציית 'המיכל המשפחתי' הוא הפתרון המושלם לימי הקיץ ולשנה כולה. נועם 1 מאפשר ליהנות מקילוח מים חמים וקרים ברגע אחד וללא המתנה.

— הצג את ההמשך

כל הסיבות שבגללן בר מים זו רכישה כדאית

רבים מאיתנו עוצרים לחשוב על הבריאות שלהם מידי פעם, כי מי לא היה רוצה לדאוג לעצמו ולגופו? אנחנו עושים פעילות גופנית על בסיס קבוע, משתדלים לאכול כמה שיותר בריא אך בסופו של דבר רבים מאיתנו לא שותים מספיק. יתרה מכך, אם אנחנו כבר שותים אנחנו שותים מים מהברז, מה שאומר שהמים הללו מכילים גם חומרים שלא טוב להכניס לגוף. אם זה נשמע לכם מוכר ואם אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון כדי לשפר את המצב וכדי לשנות אותו, כדאי שתדעו: בימינו יש פתרונות מגוונים לכל הנושא של סינון מים.

— הצג את ההמשך

כך תתרגלו לשתות יותר בעידן המודרני

מי לא קרא את המחקרים השונים שמדברים על כך שכדאי לנו לשתות יותר מים ביום? הרי הגוף שלנו מורכב ממשהו כמו 80% של מים, מה שאומר שאם ניתן לו את כל הנוזלים שלהם הוא זקוק הוא יעבוד בצורה יותר. בנוסף לכך, שתייה מרובה של מים משפיעה גם על איך שאנחנו נראים ולכן, אם גם לכם חשוב לשמור עד כמה שרק אפשר על המראה הצעיר, הרי שכדאי יהיה להתרגל לשתות יותר. עם זאת, שנייה לפני שאתם רצים לברז כדי לקחת לעצמכם עוד כוס מים, כדאי שתדעו שלא תמיד מדובר על המים האלה.

— הצג את ההמשך

איך מתרגלים לשתות יותר?

ככל שעוברות השנים ואנחנו מתבגרים זה נהיה ברור יותר ויותר: אם לא נתחיל לדאוג לבריאות שלנו אנחנו עלולים לפגוע בעצמנו ולהזדקן. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים איך תוכלו לדאוג לעצמכם יותר וכדאי לדעת שלפעמים כל מה שצריך זה לשנות את ההרגלים הישנים.

— הצג את ההמשך

עמודים