X

Style Switcher

Grid
Default: 960px 1200px
Layout
Default: Full width Boxed

מאמרים

You´re here: דף הבית » מאמרים

לקבלת הדיל המתאים עבורך:

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

כל הסיבות שבגללן בר מים זו רכישה כדאית

רבים מאיתנו עוצרים לחשוב על הבריאות שלהם מידי פעם, כי מי לא היה רוצה לדאוג לעצמו ולגופו? אנחנו עושים פעילות גופנית על בסיס קבוע, משתדלים לאכול כמה שיותר בריא אך בסופו של דבר רבים מאיתנו לא שותים מספיק. יתרה מכך, אם אנחנו כבר שותים אנחנו שותים מים מהברז, מה שאומר שהמים הללו מכילים גם חומרים שלא טוב להכניס לגוף. אם זה נשמע לכם מוכר ואם אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון כדי לשפר את המצב וכדי לשנות אותו, כדאי שתדעו: בימינו יש פתרונות מגוונים לכל הנושא של סינון מים.

— הצג את ההמשך

כך תתרגלו לשתות יותר בעידן המודרני

מי לא קרא את המחקרים השונים שמדברים על כך שכדאי לנו לשתות יותר מים ביום? הרי הגוף שלנו מורכב ממשהו כמו 80% של מים, מה שאומר שאם ניתן לו את כל הנוזלים שלהם הוא זקוק הוא יעבוד בצורה יותר. בנוסף לכך, שתייה מרובה של מים משפיעה גם על איך שאנחנו נראים ולכן, אם גם לכם חשוב לשמור עד כמה שרק אפשר על המראה הצעיר, הרי שכדאי יהיה להתרגל לשתות יותר. עם זאת, שנייה לפני שאתם רצים לברז כדי לקחת לעצמכם עוד כוס מים, כדאי שתדעו שלא תמיד מדובר על המים האלה.

— הצג את ההמשך

איך מתרגלים לשתות יותר?

ככל שעוברות השנים ואנחנו מתבגרים זה נהיה ברור יותר ויותר: אם לא נתחיל לדאוג לבריאות שלנו אנחנו עלולים לפגוע בעצמנו ולהזדקן. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים איך תוכלו לדאוג לעצמכם יותר וכדאי לדעת שלפעמים כל מה שצריך זה לשנות את ההרגלים הישנים.

— הצג את ההמשך

הגיע הזמן שגם אתם תתחילו לשתות יותר מים

עכשיו, כשהאביב כבר כאן במלוא עוצמתו אנחנו יכולים רק לדמיין עד כמה יהיה כאן חם בימי הקיץ השרביים. לכן חשוב שתכינו את עצמכם לתקופה הזאת כבר עכשיו כי אם יש משהו בטוח, זה שאתם חייבים לשתות כמה שיותר. מים הם חיים וכולנו יודעים שהם מהווים אחוזים ניכרים ממשקל הגוף שלנו. כל מערכת בגוף האדם זקוקה למים כדי לתפקד בצורה מושלמת ולכן בהחלט כדאי שתעשו כל מה שאתם יכולים כדי להתרגל לשתות יותר. עם זאת, האם באמת דובר על שתיית מים מרובים מהברז? או שאולי כדאי לחשוב על פתרון יצירתי אחר?

— הצג את ההמשך

כך תגרמו לכל בני המשפחה שלכם לשתות יותר מים ביום

אתם שמים לב להרגלי הילדים שהבאתם לעולם, חינכתם וגידלתם ואתם רואים ששתיית מים מרובה היא לא חלק מהחיים שלהם? אם כך, כדאי שתעצרו לרגע ותעשו משהו בנידון. העניין הוא שכל אדם בוגר צריך לשתות משהו כמו ליטר וחצי של מים ביום ולכן חשוב כל כך להנחיל את ההרגלים האלה גם לילדים.

— הצג את ההמשך

טיפים לעיצוב מטבח

כדי להגיע לעיצוב המשולם של המטבח שלכם אתם מוכרחים להשקיע בזה זמן, לקרוא אודות תכנון מטבחים ולהיחשף לכל השלבים שקיימים בעת תכנון המטבח. רצוי גם להתייעץ עם מעצבת מטבחים בעלת ניסיון בעיצוב מטבחים, שתוכל לתת לכם ייעוץ מדויק בהתאם לצרכים שלכם ושל שאר המשפחה.  

המטבח, הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית והוא גם הכי מורכב. הוא דורש את מלוא ההתייחסות לפרטים הקטנים. הישיבה במטבח היא נעימה ומלכדת, לכן מלבד לבשל ולאכול, חשוב שיהיה נוח ואסתטי להתרועע  ולשהות זמן ממושך בחלל המטבח.

— הצג את ההמשך

האם כדאי יהיה לקנות מיני בר למשרד

אתם מנהלים את אותו המשרד כבר שנים ורוצים לחדש אותו? רוצים להפוך אותו למקום שנעים לכם בו יותר? אם כך, אפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה לעשות הכול כדי שהמשרד יהפוך להיות הבית השני שלו? זה שאתם מבלים שם את רוב שעות היום מצדיק את ההשקעה במקום, ויתרה מכך, אם אתם גם מנהלים פגישות במשרד הרי שצריך להיות שם נוח. לכן, ממש כפי שאתם קונים את הרהיטים הכי טובים למשרד כך כדאי יהיה גם לדאוג לתנאים האחרים שלכם, ובהחלט מומלץ לבדוק איזה מים אתם שותים. האם עד היום לא שתיתם מספיק במהלך שעות העבודה במשרד? או שאולי שתיתם מים לא מסוננים מהברז?

— הצג את ההמשך

איזה מיני בר יוכל להתאים למשרד שאתם מנהלים?

אתם מנהלים משרד כבר הרבה שנים ורוצים להפוך אותו לבית השני שלכם ולמקום שבאמת נעים לכם לשהות בו? אם כך, עליכם לחשוב היטב מה ואיך אתם עושים. מעבר לכך שכדאי יהיה לקנות מחשבים משוכללים מאוד מומלץ גם לקחת בחשבון את שאלת המטבח, כי אם אתם מבלים במקום שעות ארוכות צריך להיות לכם שם נוח. כדאי לשלב, בין יתר הדברים, גם מיני בר מים משוכלל שיוכל לשמש אתכם בחיי היום יום כי שתיית מים מרובה משפרת את איכות החיים שלנו.

— הצג את ההמשך

איזה בר מים יתאים לבית החדש שלכם?

לבנות בית חדש זה אומנם חלומם של הרבה אנשים, אך מה אנחנו באמת עושים כדי שיהיה לנו כמה שיותר נעים בבית? החיים בבית צריכים להיות נוחים וטובים, ואם יש לכם ילדים הם צריכים להיות גם חינוכיים. מעבר לכך שכדאי לכם לחנך את הילדים לאכול בריא ולעסוק בספורט, כדאי מאוד גם לעודד אותם לשתות כמה שיותר. תוהים איך תוכלו לעשות את זה? פשוט מאוד: על ידי כך שתיקנו עבור הבית שלכם בר מים משוכלל שניתן יהיה לעשות בו שימוש יום יומי. כאשר יש בבית בר מים אפשר להתרגל לשתות הרבה יותר בקלות, אז למה לחשוב פעמיים?

— הצג את ההמשך

עמודים