האיחול המסורתי המזדמזם מאדם לרעהו עם קץ ימי הפסח, 'קיץ בריא ושמח' נקשר באחת עם מזג אויר קיצי וחמים המשתרר בארצנו החמה, המאופיינת באקלים ים תיכוני מובהק בו מזדרז הקיץ להפיץ את חומו. שוב ושוב אתם מוצאים את עצמכם ניגשים אל המקרר מחפשים את בקבוק המים הקרים ומגלים שהאחרון שצרך אותו השאירו על השיש להתבשל. 


נועם 1 בר המים המתקדם בישראל היחיד עם פונקציית 'המיכל המשפחתי' הוא הפתרון המושלם לימי הקיץ ולשנה כולה. נועם 1 מאפשר ליהנות מקילוח מים חמים וקרים ברגע אחד וללא המתנה.


נועם 1 המעוצב כמיני בר במראה סולידי ובקו נקי מעניק לכם שפע של מים קרים בקילוח זורם ונגיש, בלי למלא בקבוקים, בלי לסחוב 'שישיות', ובלי לגלות בפעם המאה ששוב אין מים קרים. 


אלפי בתי אב בישראל אימצו זה מכבר את נועם 1 כחלק אינטגראלי מהמטבח המשפחתי שלהם (רבים עשו זאת כדי להפטר מאימת מיחם המים השבתי שהוא ככלי משחית בהישג יד של ילדים ונוער.) מברכים על הרגע בו קבלו את ההחלטה הנכונה.

חיים מהדרום מספר:
"הפסקנו להתחנן שהילדים ישתו, נגמר הלחץ של התייבשות. מי שתה היום כמה מה ולמי כואב הראש או סובל מאדישות שמקורה בחוסר נוזלים. המיני בר נגיש נעים מזמין, והילדים שותים".

דוד. ר מביתר מציג יתרון מעניין:
"מים הפכו למשקה המועדף, הקרירות, הזמינות וחווית השימוש הנוחה מיצבה את המשקה הבריא הזה בראש סולם העדיפויות של ילדינו, כך בלי משים מחקנו את הקולה מהתפריט." 


עם בוא ימי הקיץ, זה הזמן להזמין גם לכם מיני בר איכותי מדגם נועם 1 הביתה ולהעביר את הקיץ בנועם.
 

תגיות: